Arama sonuçlarınız

1. metpol

Uygulama Google Camera 9.2

İnmiyor hata veriyor
  2. metpol

Magisk Samsung Galaxy Cihazlara Büyük Font Paketi - Magisk Modül

Sistem uygulamalarını Yani telefonun içinde gömülü olan uygulamalar var ya kaldırılmayan bu uygulamalara nasıl kaldırabilirim
  3. metpol

Çok teşekkürler hocam bu işi de hallettim son bir sorun var cihaza Root attım fakat Çakıllı sistemi uygulamalarını nasıl kaldıracağım?
  4. metpol

Hocam bu modülü kullanmak istiyorum Yardımcı olur musunuz 72 megabayt yazıyor ama indirince 3 MB bir şey iniyor
  5. metpol

Çözüldü TWRP ile custom rom

Teşekkürler (y)
  6. metpol

Çözüldü TWRP ile custom rom

Merhaba twrp ile stoc rom u geri yükleyebilirmiyim
  7. metpol

Yardım TWRP ile Yazı Fontu

Merhaba Samsung Note 9 kullanıyorum cihazım rootlu değil romludur. Sorum şu tvrp ile cihaza yeni yazı fontu ekleyebilir miyim mesela Times New Romance yazı tipini eklemek istiyorum yardımlarınız için teşekkürler
  8. metpol

Duyuru Noble 4.1 Rom - Süper Sekilde Gelecek

Hocam nerede kaldı bu 4.1
  9. metpol

Çözüldü TWRP cihazıma nasıl kuracağım yardım eder misiniz note 9

Mutlaka düzeltilmesi gerekiyor böyle bir teknolojiden geri kalınmamalı
  10. metpol

Chat GPT neden çalışmıyor bu hatayı verdi
  11. metpol

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

Kurulum yaptım yeni cihaz almış gibi oldum çok başarılı. Yardımınız için teşekkürler. Tek üzüldüğüm NFC nin çalışmıyor olması.
  12. metpol

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

hocam son soru ben telefona ilk defa bole bsy yapıorm. KERNEL EXTRA OPTİOS bölumunde MAGISK MI NO ROOT MU DEMELİYİM ? MAGISK SECERSEM EKTRA BİŞE MI YUKLEMEM LAZIM ? NO ROOT DEYIP DEVAM MI EDEYIM
  13. metpol

Nasıl Yapılır? TWRP Recovery Nasıl Kurulur | En iyi Kurulum ve Kullanım Kılavuzu - Tüm Cihazlar

tiredikten sora power tusundan elimi cekmeden ses acma tuşuna bastım
  14. metpol

Nasıl Yapılır? TWRP Recovery Nasıl Kurulur | En iyi Kurulum ve Kullanım Kılavuzu - Tüm Cihazlar

hocam titrer titremez ses açma power tuşlarına basılı tuttum fakat cihaz normal şekilde acıldı
  15. metpol

hocam acil bakar mısınnn telefonu nasıl accam şidı ne yapmam lazım
  16. metpol

Tamam deneyeceğim denedikten sonra tekrar yazarım teşekkürler
Üst Alt