Arama sonuçlarınız

1. kung

Magisk Yeni modüleri Ekledim integrity Nasıl geçilir iki magisk modülü & videosu &Anlatım

Pif buraya ekliyorum magsik modülüle beraber çalışır bazenden tek başına da çalişa bilir Android 13pif signed.apk 14 pif.apk Çalismadigi zaman haber verin yeni modül bulup eklerim
  2. kung

Magisk Yeni modüleri Ekledim integrity Nasıl geçilir iki magisk modülü & videosu &Anlatım

GÜNCELLEME -v15.9.3 • Doğrulama sertifikası zincirini doğru şekilde tespit edin ve engelleyin • Çeşitli iyileştirmeler • Güncellenmiş parmak izi Kurulum : PlayCurl Modülünü İndirin ve Flashlayın BURADAN İndirin İndirin ve Flash v15.9.3 Integrity Magisk Kullanıcıları / Kitsune / Alpha...
  3. kung

Magisk Redmi note 8 magisk sorunları

Açık lamayi kurulum videosu ve zip paketlerini buraya bırakıyorum bunlar oyun bütünlüğünü gece bilirsiniz Her iki modülü de flaşlayın ve yeniden başlatın • fp_downloader uygulamasını açın ve gerekli izinleri verin, bildirimlerin açık olup olmadığını veya bunları okuyamayacağınızı kontrol...
  4. kung

https://sourceforge.net/projects/evolution-x/files/ginkgo/14/evolution_ginkgo-ota-uq1a.240205.004-02052326-OFFICIAL.zip/download Rom https://devuploads.com/9tb3z9n6c4rn Fox kutarma https://github.com/tejas101k/Cuh-Kernel/releases/tag/20231012 İster normal kernel İsetersen Ksu kernel
  5. kung

İsterseniz telefonuz için özel andorid 14 rom var size indirme linkini yolayim enazindan denersiniz lik birda yuklerken kulanacaniz Fox kurma linkinide yoluyorum. Telefon redmi note 8 dimi size indirme linki yolucam
  6. kung

10 ilgisi yok bazı modüler en son magsik yüklü olmalı yada zip paketi bozuk olabilir yada en son zip paketini yükleyin şimdi sorun magsik için hangi moduleri yüklemeye çalışıyorsunuz sanırım birde oyun bütünlüğünü gecemiyorsunuz dimi ? Onu için bir APK var ama 14 uygun onu modifiye edersem...
  7. kung

Merhaba sorun çozuldumu ?
  8. kung

Yardım Noble 4.0 ı kurarken sorun yaşıyorum

Verileri yeniden formatlayin iki tane sorunlu bölümü yeniden formatlayin telefonu başlatıp tekra twrp geri dönüp rom yükleyin
  9. kung

Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

S9 plus kulandigim için o konuda bilgim yok romuda bir kaç hata dışında gayet güzel. Yeni bir guncellme ile onlarda giderile bilir zamanla genel yapı olarak güzel 13 göre daha yumuşak zaten kullanıca ortaya çıkıyor
  10. kung

Yardım Kore sürüm

Merhaba bir çok sürümde Türkçe dil desteği var stok bak bilirsin yada android 14 13 yada bir altı genelinde Türkçe dil desteği var romun değiştirmen gerekiyor yine romu değiştir eden türkce dil ekleye bilirsin yapman gereken bir uygulma birde PC (
  11. kung

Rom Noble 3.9 PARGHELIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Selam Ayarlardan değiştirile bilir ayarlar gelip Arama yapın tuş lari
  12. kung

Rom Noble 3.9 PARGHELIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Birde rom kurulum talimatlarını okuyun başka romdan geliyorsanız rom temizlenmesi için iki zıp paketini var onları öncelikle yükleyin biçimlendir sonra tekrar wipe den yine bicimlendirin telefonu başlatıp twrp geri dönüp rom kurulumunu yapın
  13. kung

Evet kernel su olmadan magsik olmadan kurulum yapın telefon açılsın telefon kurulumunu yapın sonra twrp geri dönüp magsik APK yayada zıp olarak kurulum yapın sonra telefonu başlatın ve magsik APK yükleyin
  14. kung

Selam kurulum sırasında kernelsu kuruyormusun ? Ona dikkat et düz kernel kur kernel su kurup magsik üzerine yüklersen bu hatayı yapar
  15. kung

Yardım twrp no os installed

Selam twrp gire biliyorsun? Göremiyorsan telefon yarım tuğla olmuş bilgini söylediği gibi stok romu odun yardım ile yükleyin telefon açılsın sonra oem kilidini kontörlü edin acikmi degilmi diye sonra yine odin yardım ile twrp yükleyin wipe verileri bicimledirin telefonu birkez başlatıp...
  16. kung

Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Anakart bozuk değildir sannmiyorum video izle dikatli sorun şarj yerini orda durduk yere ağ yazılımı gitmesi kablolar yerine iyi oturmuş konturol et
  17. kung

Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

Yine dezelmiyorsa bu video izle sorun burda sanırım
  18. kung

Ağ Ayarlarını Sıfırlayın telefonu yeniden başlatın simi kartı telefon yeniden baslatilirken çıkarıp yerine takın
  19. kung

Ayarlardan şebek seçimi yapmayı deneyin oda olmasa Google play uygulmayi indirip ordan LTE seçim yapın bunu deyin tam ögreni bozuk olup olmadığını
Üst Alt