Arama sonuçlarınız

1. T

Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Nasıl iletişim kuracağım ve bu adam kesin yabancıdır :) anlaşamam ben onla
  2. T

Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Arkadaşlar tekrar merhaba.noble 3.6 dan 3.5 e geri döndüm bazı sıkıntıları var reklam engelleme çalışmıyor galiba ayarları aktif etmeme rağmen 2 tane reklam amaçlı arama geldi ve arama ayarlarına tıkladığım zaman ilgili bölüm açılmıyor.Son olarak her iki romda video kayıt sırasında ses kaydının...
  3. T

Noble 2b ve 2c yi denedim stabil romlar lakin şarzı fazla kullanıyorlar.NOBLE 3.5 V 3.6 yI Denedim her ikisininde batarya kullanımı aynı gibi 2B Ve 2C Ye göre daha az şarz kullanıyor.
  4. T

Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

üstad kusura bakmayın yazım hatası yaptım 2c yazmıştım düzeltiyorum 2b kurdum saha stabil diye duydum ama şarzı fazla tüketiyor gibi
  5. T

Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Çok stabil çalışıyor ama şarzı hızlı tüketiyor sanki
  6. T

Noble 2c ye geçtim bakalım bu nasıl.Sayenizde bütün romları deneme fırsatı buldum :)
  7. T

Duyuru Samsung s9 plus-(Teşekkür Mesajı)

Merhaba arkadaşlar 5 yıldır samsung s9 plus kullanıcısıyım son zamanlarda oyun ve uygulamalarda android sürümü ile ilgili sorunlar yaşıyordum ama bu siteyi keşfedene kadar Noble rom dan haberim yoktu.Deneme amaçlı noble romu kurdum telefonu bi kaçgündür kullanıyorum inanın çok memnun kaldım,Size...
  8. T

Rom Noble 3.5 SCILLA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Anlattığın gibi yaptım.halen telefonunuzun işletim sisteminde root edildiği anlaşılmıştır,uyarısını veriyor riskleri kabul edip kullanmaya devam edebiliyorum. güvenlik konusunda endişeleniyorum yapacak birşey yok sanırım.Lakin çok teşekkür ederim yardımlarınız için telefon değiştirmeme gerek...
  9. T

Rom Noble 3.5 SCILLA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Sorunsuz kurulumu tamamladım Bilgi ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.Son olarak bankacılık uygulaması yükledim.(telefonunuzun işletim sisteminde root edildiği anlaşılmıştır diye bi uyarı veriyor) bu uyarıyı engellemenin yolu varmı
  10. T

yüklemeyi yaptım lakin samsung s9 plus yazsısı geliyor yenidem başatılıyor telefon devamlı bu döngü devam ediyor. tüm temizleme işlemlerini de yaptım fayda olmadı
  11. T

Tekrar merhaba bu romu sıfırdan kurmak için önce root sonra twrp enson da rom sıralaması ile mi kurmak gerekiyor tüm işlemleri içeren rehber varmı.
  12. T

teşekkür ederim eğer dediğiniz gibi beni büyük bi masrafdan kurtarıcaksınız.Uzun zamandır call of duty mobile oyunu bekliyordum android 10 sürümünü desteklemediği yazıyor.Size rica etsem play storeye bakabilirmisiniz call of duty warzone görünüyormu ve uyumsuz diye bi ibare yazıyormu sorun yoksa...
  13. T

Merhaba Paylaşım için teşekkür ederim.Bu rom ile bankacılık uygulamalarını kullanmamızda sorun olur mu ?
Üst Alt