Arama sonuçlarınız

1. ulasozen

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

Ne kadar ekran süresi alıyorum bilmiyorum fakat 3 gündür kullanıyorum memnunum oyun performansı da gayet iyi akıcılığı güzel bilinen hatalar dışında bir hatayla karşılaşmadım, teşekkür ederim hocam.
  2. ulasozen

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

s9+ uzun süre floyd rom oneui 5.1 kullandım noble roma geçiş yapacağım umarım sorun yaşamam. Ayrıca Türkçe anlaşılır biçimde rom kurulumlarını ve romları anlattığınız için teşekkürler hocam. Son olarak kullanan arkadaşlar ekran sürenizde ve performansta ne gibi değişiklikler oldu?
  3. ulasozen

s9+ uzun süre floyd rom kullandım noble roma geçiş yapacağım umarım sorun yaşamam.
  4. ulasozen

Rom Noble 3.7 CALABRIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

çok teşekkür ederim noble romdaki hatalar düzelesiye kadar floyd rom deneyeceğim. Daha sonra noble romu da denemek istiyorum.
  5. ulasozen

Rom Noble 3.7 CALABRIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Floyd rom hakkında düşünceleriniz neler performans ve pil kullanımı açısından ne düşünüyorsunuz? Deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
  6. ulasozen

s9+ cihazıma ilk defa custom rom yükleyeceğim ve one ui ile devam etmek istediğim için bu romu yüklemeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
  7. ulasozen

romu hala kullanıyor musunuz? Başka rastladığınız hatalar sorunlar vs var mı ? Deneyimlerinizi aktarır mısınız?
Üst Alt