Nasıl Yapılır? Android Cihazlarda Önceden İndirdiğiniz Uygulamaları Görüntüleme ve Yönetme - Nasıl Yapılır?

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 361
1000061839.jpg

Sebebiniz ne olursa olsun, uygulama indirme geçmişinize erişmek Android cihazlar da kolay bir iştir. Bu gönderi size önceden indirilen uygulamaları Android cihazlar da nasıl görüntüleyeceğinizi ve yöneteceğinizi gösterecektir.

ANDROİD UYGULAMA İNDİRME GEÇMİŞİNİZ NASIL BULUNUR?

Google Play Store, Android'deki uygulama indirme geçmişinize erişmenizi kolaylaştırır. Google hesabınızı kullanarak indirdiğiniz uygulama ve oyunların tam listesini görüntülemek için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz.

Adım 1: Android'inizde Google Play Store'u açın.
Adım 2: Sağ üst köşedeki profil simgesine dokunun ve 'Uygulamaları ve cihazı yönet'i seçin.

Google-Play-Store-500x1024.jpgManage-Apps-on-Android-1-500x1024.jpg

Adım 3: Yönet sekmesine geçin. Yüklendi altında, telefonunuzdaki uygulamaların bir listesini göreceksiniz.

Manage-Apps-via-Play-Store-500x1024.jpgInstalled-Apps-on-Android-500x1024.jpg

Adım 4: Artık telefonunuzda bulunmayan uygulamaların listesini görmek için Yüklü'ye dokunun ve Yüklü değil'i seçin. Bu liste, aynı Google hesabını kullanarak diğer cihazlara indirdiğiniz uygulamaları veya oyunları içerecektir.

Not-Installed-Apps-on-Android-500x1024.jpgNot-Installed-App-List-on-Android-500x1024.jpg

Uzun süredir Android kullanıcısıysanız uzun bir uygulama ve oyun indirme geçmişiniz olabilir. Yalnızca Play Store'da satın aldığınız uygulamaların ve aboneliklerinizin bir listesini görüntülemek istiyorsanız bunun yerine bu adımları kullanın.

Adım 1: Telefonunuzda Play Store'u açın. Sağ üst köşedeki profil simgenize dokunun ve Ödemeler ve abonelikler'i seçin.

Google-Play-Store-500x1024 (1).jpgPayment-History-on-Play-Store-500x1024.jpg

Adım 2: Satın alınan tüm uygulamaları ve oyunları görüntülemek için Bütçe ve geçmiş'e dokunun.

Play-Store-Budget-and-History-500x1024.pngApp-Purchase-History-500x1024.jpg

ANDROİD İNDİRME GEÇMİŞİNDEN UYGULAMALAR NASIL KALDIRILIR?

Google Play Store, uygulamaları ve oyunları indirme geçmişinizden kaldırmanıza olanak tanır. Belirli uygulamaların listede görünmesini önlemek istiyorsanız bu kullanışlıdır. İşte aynısını yapmak için gereken adımlar.

Adım 1: Play Store'u açın ve sağ üst köşedeki profil simgenize dokunun.
Adım 2: 'Uygulamaları ve cihazları yönet'i seçin.
Google-Play-Store-500x1024 (2).jpgManage-Apps-on-Android-1-500x1024 (1).jpg

Adım 3: Yönet sekmesinin altında Yüklü'ye dokunun ve Yüklü değil'i seçin.

Manage-Apps-on-Android-1-500x1024 (1).jpgNot-Installed-Apps-on-Android-500x1024 (1).jpg

Adım 4: Onay kutularını kullanarak listeden kaldırmak istediğiniz uygulamaları seçin ve sağ üst köşedeki Kaldır simgesine dokunun.
Adım 5: Onaylamak için Kaldır'ı seçin.

Remove-App-From-Hisotry-Android-500x1024.jpgConfirm-Remove-App-From-Hisotry-Android-500x1024.jpg

Seçilen uygulamalar artık indirme geçmişinde görünmeyecek ancak bu uygulamaları ve oyunları daha sonra istediğiniz zaman yeniden indirebilirsiniz.

Etiketler
android cihazlarda görüntüleme ve yönetme nasıl yapılır önceden i̇ndirdiğiniz uygulamalar
Üst Alt