Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 25,702
Arkadaşlar Rom yükledim fakat Dex usb de çalışmadı, sonra tekrar yükleyeyim dedim fakat teamwin yazında takıldı başka hiçbir yere girmiyor.
Ses kısma tuşuna basıp stock rom yükleyeyim dedim fakat aynı yere atıyor lütfen yardım edin.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Cihazıma kurulum yapmak içim twrp yi çalıştırdım.Fakat cihazda twrp giriş ekranı geliyor ve orada kalıyor. Resetleme yeniden başlatma hepsini denedim ama twrp giriş erkanından öteye gidemiyor cihazım. Ne twrp çalışıyor ne de telefonun kendisi. Ne yapabilirim bilgisi olan var mı? Cihaz üzerinde 3.6 yüklü
hocam çözebildin mi ? Bende aynı sorundan muzdaribim.

• Beğen
hocam çözebildin mi ? Bende aynı sorundan muzdaribim.
Bakın @Beren69 da aynı problemi yaşamış, onada aynı şeyi söyledim hocam. Yanlış dosya Yanlış işlem bu tip sorunlara neden oluyor. Gerekli bütün dosyalar zaten konuda ve forum da mevcut. İşlemleri eksiksik ve doğru adımlarla yaptığınız sürece sorun olmuyor. Bugün yeni Noble 4.2 sürümünü komple yeniden kurdum önce Stok Rom'a dönüş yaptım ve bütün işlemleri sil baştan yeniden yaptım hiçbir sorun yok. Bazı durumlarda Stok Rom yeninden yükleyip üzerine Custom Rom kurmak iyi oluyor.

Bakın @Beren69 da aynı problemi yaşamış, onada aynı şeyi söyledim hocam. Yanlış dosya Yanlış işlem bu tip sorunlara neden oluyor. Gerekli bütün dosyalar zaten konuda ve forum da mevcut. İşlemleri eksiksik ve doğru adımlarla yaptığınız sürece sorun olmuyor. Bugün yeni Noble 4.2 sürümünü komple yeniden kurdum önce Stok Rom'a dönüş yaptım ve bütün işlemleri sil baştan yeniden yaptım hiçbir sorun yok. Bazı durumlarda Stok Rom yeninden yükleyip üzerine Custom Rom kurmak iyi oluyor.
Hocam telefon açılırken twrp ekranı (yazısı) geliyor fakat menüsü gelmiyor . Stock rom yüklemek içinde dowload moda geçemiyorum. Şuan çaresiz kaldım ne yapacağımı bilmiyorum .

• Beğen
Hocam telefon açılırken twrp ekranı (yazısı) geliyor fakat menüsü gelmiyor . Stock rom yüklemek içinde dowload moda geçemiyorum. Şuan çaresiz kaldım ne yapacağımı bilmiyorum .
Cihazı PC ye bağlayın daha sonra Odin açın PC den Download Moda girin. Stok Rom yükleyebilirsiniz.
Cihazı Açabiliyorsaniz USB Hata Ayıklama Açık olsun.
Cihaz Brick Olmadığı sürece Download Menüsüne Girer hocsm.

Cihazı PC ye bağlayın daha sonra Odin açın PC den Download Moda girin. Stok Rom yükleyebilirsiniz.
Cihazı Açabiliyorsaniz USB Hata Ayıklama Açık olsun.
Cihaz Brick Olmadığı sürece Download Menüsüne Girer hocsm.
Sorunda orda Dowload moda girmesi için ses kısma , bixy ve klit tuşuna basılı tutuyorum telefonda samsung yazısı çıkıyor basmayı kestiğimde Twrp nin yazısı geliyor . Rom yükedikten sonra usb ayıklamayı açtım fakar oem mod açmamış olabilirim.Büyük ihtimalle ondan kaynaklı yapıyor.

• Beğen
Sorunda orda Dowload moda girmesi için ses kısma , bixy ve klit tuşuna basılı tutuyorum telefonda samsung yazısı çıkıyor basmayı kestiğimde Twrp nin yazısı geliyor . Rom yükedikten sonra usb ayıklamayı açtım fakar oem mod açmamış olabilirim.Büyük ihtimalle ondan kaynaklı yapıyor.
STOK Rom yüklerken OEM min pek onemi olmaz hocam. Cihaza her türlü Stok Rom Yüklemeniz de problem olacağını düşünmüyorum. Sorunu çözmeyi deneyin bende merak ettim neden böyle olduğunu

Etiketler
noble 4.0 rom noble android 14 rom indir noble rom samsung exynos android 14 rom samsung galaxy android 14 rom
Üst Alt