Rom Noble 4.0 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom | Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 24,456
Bende yoo hocam yüzlerce notum vardı hepsi yok oldu, romu kötülemek için yalan söyleyecek değilim. En temel uygulamaların dahi olmadığı bir rom bana kalırsa android 11 iyiydi

• Beğen
Tepkiler: CaN
Bence Rom gayet güzel şuan için bir problem görmedim denilen problemlerin dışında. Hata listesi dışında pek göze çarpan bir sıkıntı yok gibi.

• Beğen
Bende yoo hocam yüzlerce notum vardı hepsi yok oldu, romu kötülemek için yalan söyleyecek değilim. En temel uygulamaların dahi olmadığı bir rom bana kalırsa android 11 iyiydi
Yok hocam zaten aracınızın Rom u kötülemek olduğunu düşünmüyorum. Fakat Notlarda problem yok bende Samsung Galaxy cihazlarımda Not uygulamasını kullanıyorum ve çok sayıda notum var hiç biri kaybolmadı.
Ben genelde not uygulamasını yazılım yükleme işlemi yapmadan önce verileri yedekliyorum yani senkronize ediyorum. Bazen uygulama otomatik senkronize etmiyor. 4 Adet Samsung Galaxy cihazımda birbiri ile senkronize çalışıyor.

IMG-20240110-WA0001.jpg

Eline sağlık dostum. Türkiye de olan ender kaliteli sitelerden birini inşa etmişsin. Tebrik ederim seni.

• Seviliyorsun
Bence Rom gayet güzel şuan için bir problem görmedim denilen problemlerin dışında. Hata listesi dışında pek göze çarpan bir sıkıntı yok gibi.
Bu problemlerin inceleme videosunda açıklanmaması gerçekten güven sarsıyor. Bir de böyle boş destek atanları görünce sırf köpürtmek için yapılmış diye düşünüyor insan

• Beğen
Bu problemlerin inceleme videosunda açıklanmaması gerçekten güven sarsıyor. Bir de böyle boş destek atanları görünce sırf köpürtmek için yapılmış diye düşünüyor insan
Inceleme videosu ben henüz çekmedim. Fakat sizin bahsettiğiniz bazı sorunların benim cihazda olmaması rom ile ilgili değil sanki sorularını aklıma getiriyor.

Inceleme videosu ben henüz çekmedim. Fakat sizin bahsettiğiniz bazı sorunların benim cihazda olmaması rom ile ilgili değil sanki sorularını aklıma getiriyor.
Tüm adımları tek tek yaptım eksik birşey olsa zaten işletim sistemi çalışmazdı. Xda forumdaki romu deneyeceğim eğer fark varsa kurulumdan sonra belli olur

• Beğen
Etiketler
noble 4.0 rom noble android 14 rom indir noble rom samsung exynos android 14 rom samsung galaxy android 14 rom
Üst Alt