Rom Samsung Galaxy Note 20 Ultra Rom (SM-N985F - SM-N986B) | Android 14 OneUi 6.0 - VulCan Rom Versiyon 1.1.0

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 11,436
Çok ilginç bir kamera hatası oldu, normal fotograf cekersem hic bir problem yok fakat herhangi bir yaziya kitap sayfasina falan odaklayip fotograf çekersen kamera uygulamasi kapanıyor ama fotoğraf cekiyor

• Beğen
Tepkiler: CaN
Çok ilginç bir kamera hatası oldu, normal fotograf cekersem hic bir problem yok fakat herhangi bir yaziya kitap sayfasina falan odaklayip fotograf çekersen kamera uygulamasi kapanıyor ama fotoğraf cekiyor
Çok ilginç ben yazı vs çok çekiyorum hiç başıma gelmedi hocam. Hata aldığınız da o anda ekranın görüntüsünü atma fırsatınız olursa çok sevinirim. Yapımcıya iletmek için.

Merhaba,
benim cihazım SM-N985F/DS
Teorik olarak bu rom kurulabiliyor olmalı.

samfw sitesinden orjinal full Mart sürümünü indirip odin ile kurdum, sorun yok.

xdaforums'taki OdinPackN985F.tar dosyasını odinden yükleyip kurdum öyle denedim.
bu forumdaki OdinPack-Mart dosyasını yüklemeye çalışırsam odin de bir yerde takılıp, öyle kalıyor. SUCCESS olmuyor ???

Anlatılan her şeyi yapıyorum ama twrp den romu kurulumdan sonra reboot edip, çıkan bootloader ekranından sonra ekran kararıyor, tekrar bootloader ekranı geliyor, sonsuza kadar ?

Problem neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Teşekkürler.

Düzeltme: rom indirilirken hatalı inmiş, CRC hatası varmış. tekrar indirdim, problem düzeldi... Teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
@trycatch SM-N985F/DS model ile uyumlu bi yerde yanlışlık varsa hata verir hocam

note 20 ultra için Android 14 oneui 6.1 vulcan rom yayınlandı.s22 den portlanmis.deneyen var .i

• Beğen
note 20 ultra için Android 14 oneui 6.1 vulcan rom yayınlandı.s22 den portlanmis.deneyen var .i
Bugün konusunu açacağım. Detaylı anlatım vs olacak. Ben şuan onu kullanıyorum.

dört gözle bekliyorum.

Android 14 OneUi 6.0 - VulCan Rom Versiyon 1.1.0 kullanıyorum şu an.bütün verilerim gidecek değil mi?​

• Beğen
Etiketler
samsung galaxy note 20 ultra 2024 custom rom samsung galaxy note 20 ultra android 14 rom samsung galaxy note 20 ultra custom rom samsung galaxy note 20 ultra oneui 6.0 rom samsung galaxy note 20 ultra rom samsung galaxy note 20 ultra rom indir vulcan rom vulcan rom - one ui 6 port
Üst Alt