Schwzz kullanıcısının son içeriği

1. S

Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy Optimizasyon Kılavuzu

Konu için teşekkürler, uygulayacağım.
  2. S

Nasıl Yapılır? Noble 2.5 - 2.6 - 2.7 - 2.8 - 2.9 - 3.0 Rom Kurulum - Samsung Galaxy Note 9 ve S9

Güzel konu teşekkürler, bakalım 2c yi deneyeceğim umarım memnun kalırım. 3.6 da hantallık vardı ne yazık ki 3.7 de umarım bunlar düzelir.
  3. S

Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Deneyeceğim, umarım 3.7 çok daha stabil olur. Kötü bir rom kesinlikle değil ama 3.6 da o hantallık çok hissediliyor ne yazık ki. Edit: Noble 2c yi kurdum, gerçekten cihazdaki o hantallık tamamen gitti ayrıca çok daha stabil ne ekranı kaydırırken ki o problemi yaşıyorum nede klavyede hantallık...
  4. S

Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Hantallık var maalesef. Orjinal a10 daha iyiydi bu konuda.bu arada bi bu romda dokunmatik sapıtıyor gibi oluyor. Yukarı kaydırıyorum aşağı, aşağı kaydırıyorum yukarı gidiyor. Aod açınca cihaz şarj olmasa bile şarj oluyor gibi görünüyor. Klavyede yazarken bile o hantallık hissediliyor. Pil...
  5. S

Twrp yi yükleyince zaten gerisi geldi hocam sadece ben o odin adımlarını unutmuşum. Rom'u başarıyla kurdum ilk bir hafta deneyimleyeceğim bakalım. :)
  6. S

Teşekkür ederim, uğraştırdım sizide. Bu twrp yi yükledikten sonra odin ile, twrp nin içinden mi geri yamalıyı kurmaktayız ?
  7. S

Haber Bu Samsung akıllı telefonlarda OneUI 6 Güncellenesi Almayacak

Samsung'un bu yönünü sevmiyorum pek, amiral seviyedeki cihazları çok çabuk öldürüyor sanki.
  8. S

Hocam bu arada odin dosyanın .tar uzantılı olması gerektiğini söylüyor .zip dosyasını .tar uzantısınamı çevireceğiz nasıl olacak ? Epey uzak kalmışım samsungdan..
  9. S

Ben s3 ile tanışmıştım samsungla daha sonra hep oneplus cihazlara geçmiştim. Bende normalde e sim destekli iphone var ama bankacılık işlemlerim için ayeı hatla bu cihazı kullanıyorum ve evet harika cihaz.
  10. S

Teşekkürler hocam. Note 9 elime yeni geçti bi tanıdığım yeni cihaza geçince verdi. Samsungdan uzaklaşalı epey oldu unutmuşum. Teşekkür ediyorum..
  11. S

Bu arada sormayı unuttum, bu twrp zipi odin ile ap kısmından cihaza yüklüyorduk değil mi ?
  12. S

Öncelikle paylaşımlar ve açıklayıcı anlatımlar için teşekkürler. Note 9 var elimde ve vazgeçemiyorum. Pilini yeni değiştirdim bu rom ile dahada güzel olacak gibi. Kullanmaya devam..
Üst Alt