Arama sonuçlarınız

1. ulasozen

Rom Noble 4.2 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom

root yapmak istemiyorum fakat rootlu kurarken hangi seçeneği seçtiniz hangi seçenekte banka uygulamaları vs hangisinde sorun olmuyor?
  2. ulasozen

Rom Noble 4.2 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom

Cihazı rootlu mu kurdunuz? ben kurulum esnasında no root seçerek kurdum. Kernel'den dolayı falan olabilir mi?
  3. ulasozen

Romu s9plusa indirip kurdum. Ana ekran hava durumu ve üst panel küçük gelirse ekran yakınlaştırma kısmından 1bar artırarak cozebiliyorsunuz. Bir sorunum var WhatsAppta sorun yaşıyorum hiçbir şekilde kuramadım. Play storedan orijinal veya eski orijinal sürümleri indirdiğimde hep orijinal değil...
  4. ulasozen

Merhaba arkadaşlar v4.1.1 sürümünde şarjım çok hızlı bitiyordu. şu an v4.0.5 sürümünü kullanıyorum şarj ve genel performansından memnunum fakat bu yeni sürüme geçmeyi düşünüyorum. v4.2 sürümünü kurup kullananlar pil ve genel performansından bahsedebilir mi?
  5. ulasozen

Rom Noble 4.1.1 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Yapay Zeka

s9+ cihazım noble v4.0.5'te daha stabil çalışıyor. Daha az ısınıyor ve pil daha uzun gidiyor. Gerçekten de durum hatırladığım gibi çıktı. Bence batarya ve ısınma olarak şu an s9+'da v4.0.5 rom v4.1.1'e daha iyi. Performans olarak sonuçları atmıştım ikisinin performansı da güzel fakat v4.0.5...
  6. ulasozen

Rom Noble 4.1.1 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Yapay Zeka

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Cihazı rootlamayı çok tercih etmiyorum hocam. O yüzden şimdilik bu şekilde devam edeceğim. Noble v4.0.5'e geri dönmeye karar verdim. Cihazdaki ısınma ve pil tüketimi nispeten bu sürüme göre daha iyi gelmişti. O sürüme dönünce ısınma ve pil tüketimi, sürümlerden...
  7. ulasozen

Ben birçok uygulamayı ayarlardan derin uykuya alarak kullanıyordum bir de sizin uygulamayı deneyeceğim teşekkür ediyorum hocam.
  8. ulasozen

Ek olarak pil tüketimi az ve performans olarak tavsiye edebileceğiniz başka romlar var mı ?
  9. ulasozen

Isınma ve hızlı pil tüketimi sorununu çözemedim. Herhangi bir çözüm bulabilen var mı? Çözüm bulamazsam v4.0.5 sürümüne geri dönmeyi düşünüyorum.
  10. ulasozen

Ek olarak auntutu testi de yapmıştım sonuçlar bu şekilde ve aldığım en düşük pil süresi de bu ama güç tasarrufu modunu açıp ekran çözünürlüğünü 720pye vs düşürdüğümde 3 saat falan ekran süresi alabildiğimi tahmin ediyorum.
  11. ulasozen

Merhabalar, romla ilgili deneyimlerimi aktarmak istiyorum. s9+ cihazimda noble v4.1.1 romu yaklaşık 6 gündür kullanmaktayım ve temiz kurulum yaptım. Kurulum esnasinda cpu stock secerek kurdum overclock veya cpu hız düşürmesi yapmadim. Noble v4.0.5'ten bu sürüme geçtim. Circle to search ve diğer...
  12. ulasozen

teşekkür ediyorum hocam, ben de kurulum yapıp deneyimlerimi aktaracağım :)
  13. ulasozen

Tekrardan merhaba s9+ için romu bugün yükleyeceğim. Herhangi bir hata veya sorunla karşılaşan oldu mu? Performans ve pil nasıl deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
  14. ulasozen

Kurup deneyen arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Isınma, donma veya karşılaştığın hatalar oldu mu? Şarj, ısınma ve performans durumu nasıl?
  15. ulasozen

v4.1 sürümüne bakarken v4.1.1 konusunu açmışsın hocam baya hızlısın :)
  16. ulasozen

Rom Noble 4.1 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Tam da beklediğim sürüm geldi. Çok uzun süredir v4.0.5 kullanıyorum. V4.0.5'e göre farkları neler? Performans ve pilde artış mevcut mu?
  17. ulasozen

Duyuru Noble 4.1 Rom - Süper Sekilde Gelecek

Teşekkür ederim hocam. Konuyu heyecanla bekliyorum :)
  18. ulasozen

Duyuru Noble 4.1 Rom - Süper Sekilde Gelecek

Hocam halihazırda uzun süredir noble 4.0.5 sürümünü kullanıyorum 4.1 sürümü yeni çıktı. Noble 4.1 sürümü ile ilgili konu açıp kurulum ve tecrübelerinizi aktardığınız yeni bir konu açacak mısınız?
  19. ulasozen

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

Teşekkür ediyorum, en yakın zamanda overclock seçeneğini seçmeden tekrardan sıfırdan kurulum yapacağım.
  20. ulasozen

Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

Tekrardan merhabalar romu kullanırken bilinen sorunlar dışında sorunlarla karşılaşmadım ama romu kurarken overclock seçeneğini evet demiştim s9+ çok ısınıyor ve şarjı çok hızlı bitiyor. Overclock olayını nasıl kaldırabilirim? Tekrardan kurulum mu yapmam gerekli ?
Üst Alt