Rom Noble 4.1.1 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Yapay Zeka

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,662
Elinize sağlık hocam.
Çok teşekkür ederim hocam. Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Rica ederim hocam. Deneyim ve tecrübelerini bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Rica ederim hocam. Deneyim ve tecrübelerini bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Tekrardan merhaba s9+ için romu bugün yükleyeceğim. Herhangi bir hata veya sorunla karşılaşan oldu mu? Performans ve pil nasıl deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tekrardan merhaba s9+ için romu bugün yükleyeceğim. Herhangi bir hata veya sorunla karşılaşan oldu mu? Performans ve pil nasıl deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Ben Samsung Galaxy Note 9 cihazıma Rootlu olarak kurdum.
Kurulum sonrası gereksiz sistem uygulamaları kaldırdım ve ayarları yaptım. Kullanımda herhangibir sıkıntı ile karşılaşmadım. Batarya su şekilde özetleyim, Gece 12 gibi şarjdan çıkardım %100 sabah 8 gibi şarj yine %100 dü. Cihazda mobil veri kapalı Wi-Fi açıktı. Kullanım da donma kasma vs yok bence gayet kullanışlı olmuş. Sabit duran hatalar zaten belli yüz tanıma çalışmıyor gibi. Bunun dışında problem yok

Ben Samsung Galaxy Note 9 cihazıma Rootlu olarak kurdum.
Kurulum sonrası gereksiz sistem uygulamaları kaldırdım ve ayarları yaptım. Kullanımda herhangibir sıkıntı ile karşılaşmadım. Batarya su şekilde özetleyim, Gece 12 gibi şarjdan çıkardım %100 sabah 8 gibi şarj yine %100 dü. Cihazda mobil veri kapalı Wi-Fi açıktı. Kullanım da donma kasma vs yok bence gayet kullanışlı olmuş. Sabit duran hatalar zaten belli yüz tanıma çalışmıyor gibi. Bunun dışında problem yok
teşekkür ediyorum hocam, ben de kurulum yapıp deneyimlerimi aktaracağım :)

• Beğen
4.1 sürümünde şarjdayken bile şarjım azalıyordu. İnanılmaz kötüydü eksikleri çoktu. 4.1.1 şu an çok çok iyi çalışıyor. Dinamik hava koşullarına göre değişen duvar kağıdını yapamadım. Telefonunuz uyumlu değil dedi. Onun harici herşey stabil, şarj performansı da başarılı

• Beğen
Etiketler
calabria iii noble 4.1.1 download noble 4.1.1 rom noble oneui 6.1 rom noble rom indir samsung galaxy note 9 rom samsung galaxy s9 serisi android 14 rom indir
Üst Alt