Rom Noble 4.1.1 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Yapay Zeka

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,545
Root yetkisi verip hiç kullanılmayan uygulayı kaldırıp daha sonra Greenify uygulaması ile Arkaplan uygulamalarını uyutmak çok daha verimli olacağını düşünüyorum hocam.
Fakat Root olması gerekiyor...
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Cihazı rootlamayı çok tercih etmiyorum hocam. O yüzden şimdilik bu şekilde devam edeceğim. Noble v4.0.5'e geri dönmeye karar verdim. Cihazdaki ısınma ve pil tüketimi nispeten bu sürüme göre daha iyi gelmişti. O sürüme dönünce ısınma ve pil tüketimi, sürümlerden mi kaynaklı yoksa telefondan mı daha iyi anlayacağım hocam teşekkür ediyorum. :)

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Cihazı rootlamayı çok tercih etmiyorum hocam. O yüzden şimdilik bu şekilde devam edeceğim. Noble v4.0.5'e geri dönmeye karar verdim. Cihazdaki ısınma ve pil tüketimi nispeten bu sürüme göre daha iyi gelmişti. O sürüme dönünce ısınma ve pil tüketimi, sürümlerden mi kaynaklı yoksa telefondan mı daha iyi anlayacağım hocam teşekkür ediyorum. :)
Dönüş sonrası tecrübe ve gözlemlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim hocam.

Batarya çok ısınıyor ve şarj çabuk bitiyor şarja takılıyken telefon şarjı bitip kapanıyor cihaz bakim ve uygulama uyutma çalışmıyor

Dönüş sonrası tecrübe ve gözlemlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim hocam.
s9+ cihazım noble v4.0.5'te daha stabil çalışıyor. Daha az ısınıyor ve pil daha uzun gidiyor. Gerçekten de durum hatırladığım gibi çıktı. Bence batarya ve ısınma olarak şu an s9+'da v4.0.5 rom v4.1.1'e daha iyi. Performans olarak sonuçları atmıştım ikisinin performansı da güzel fakat v4.0.5 daha az batarya kullanıyor ve daha az ısınıyor. Diğer s9+ kullanan arkadaşlar da deneyimlerini paylaşırsa durum bu şekilde mi daha iyi öğrenebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: CaN
@Hashem ve @ulasozen Anladığım kadarıyla Noble 4.1.1 daha az pil performansı sağlayarak Noble 4.0.5 sürümüne göre geride kaldı. Fakat bu düzeltilebilecek bir durummuş gibi duruyor. OneUi 6.0 ve 6.1 farklı varyantlara sahip iki taban. Bakalım nasıl bir düzenleme gelecek. Birde ben deneyecem tam zamanlı Note 9 da Noble 4.1.1 kurulu bi deneyeyim Bakalım bende durumlar ne olacak.

Etiketler
calabria iii noble 4.1.1 download noble 4.1.1 rom noble oneui 6.1 rom noble rom indir samsung galaxy note 9 rom samsung galaxy s9 serisi android 14 rom indir
Üst Alt