Rom Noble 4.2 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 3,967
Chatgpt sadece bende çalışmıyor sanıyordum, meğer genel sorunmuş ilginç. Bikere izbanda Erdi Özüağ ile denk geldim, ona bile bunun neden çalışmadığını sormuştum o da bilemedi :)
Sanki yüklenen dil paketi ile alakalı İngilizce dilince denemek lazım ilk kurulumda.

TWRP yi odin ile yükeldiğim halde ekrana geçiş yapamıyorum. bir kaç farklı şeklini denedim ama olmuyor Oem klidide açık üstelik. Öncelike Samsung note 9 cihaza TWRP yi nasıl yüklerim bana yardımcı olur musunuz ?

• Beğen
Tepkiler: CaN
TWRP yi odin ile yükeldiğim halde ekrana geçiş yapamıyorum. bir kaç farklı şeklini denedim ama olmuyor Oem klidide açık üstelik. Öncelike Samsung note 9 cihaza TWRP yi nasıl yüklerim bana yardımcı olur musunuz ?
Noble Rom konularında ve forumda TRWP dosyası mevcut Note 9 için olan versiyon arama yaparak ulaşabilirsiniz. Cihazınız ile uyumlu dosyayı yüklemeniz ve yükleme adımlarına dikkat etmeniz gerekmekte.

Noble Rom konularında ve forumda TRWP dosyası mevcut Note 9 için olan versiyon arama yaparak ulaşabilirsiniz. Cihazınız ile uyumlu dosyayı yüklemeniz ve yükleme adımlarına dikkat etmeniz gerekmekte.
de yer alan bütün sürümleri denedim odinle ama yaptıktan sonra Twrp ekranına geçmiyor. Telefonun kendi factory ekranında kalıyor hep. Geliştirici seçeneğinde OEM kilidi açık bu arada. Odinle tamamlandı oluyor bir problem yok ama telefonu reset attım Twrp ekranına girmeye çalışırken kendi orjinal ekranına giriyor resimdeki. Ne önerirsiniz ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20241021-231914.jpg
    Screenshot_20241021-231914.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 1
  • Beğen
Tepkiler: CaN
TWRP 3.7.0_9-0 - Samsung Galaxy Note 9
@brl_rzy Bu konudaki dosyayı yüklenmesiniz hocam. Ayrıca Cihazınızın Model Numarası Nedir?

TWRP 3.7.0_9-0 - Samsung Galaxy Note 9
@brl_rzy Bu konudaki dosyayı yüklenmesiniz hocam. Ayrıca Cihazınızın Model Numarası Nedir?

Model numarası derken anlamadım Samsung Galaxy Note 9 Türkiye için üretilen modeli işte dostum. Özellikle bakmam gereken bir yeri var mı ?

Etiketler
noble 4.2 rom noble rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung note 9 android 14 rom samsung s9 serisi android 14 rom
Üst Alt