Rom Noble 4.2 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 3,083
Hocam yapan bir arkadaş stock roma geri döndükten sonrada çalışmadığını söyledi de ama sanırım o root yaptığı için çalışmamış. Root yapmadan da yapılabilir değil mi ?
Hocam Root da olsa Custom Rom da yüklerseniz Stok Rom a geri dönebilirsiniz.
Root olduğu zaman bazı Samsung Galaxy uygulamaları çalışmaz. Root olmadığı sürece uygulamalar çalışır.

Hocam Root da olsa Custom Rom da yüklerseniz Stok Rom a geri dönebilirsiniz.
Root olduğu zaman bazı Samsung Galaxy uygulamaları çalışmaz. Root olmadığı sürece uygulamalar çalışır.
Tamam aynı şeyi söylüyoruz aslında rootsuz stock roma döndüğümde suan ki gibi her uygulamayı kullananilirim yani.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Spen Bluetooth bağlantısında bir sorun var mı 4.0'da vardı bunda var mı birde bunda ne soeunları var teşekkürler.

• Beğen
Sonunda root yapmadan yükledim şuan için bir sorunla karşılaşmadım saatte, Samsung uygulamalaırda stabil bir şekilde çalışıyor. Uzun kullanım sonrası gene tecrübelerimi yardımcı olmak adına yazacağım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

@aligame7108 Bluetooth S-pen fonksiyonları çalışmıyor. Ama bir güncelleme ile düzeltilebilir.

Sonunda root yapmadan yükledim şuan için bir sorunla karşılaşmadım saatte, Samsung uygulamalaırda stabil bir şekilde çalışıyor. Uzun kullanım sonrası gene tecrübelerimi yardımcı olmak adına yazacağım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

@aligame7108 Bluetooth S-pen fonksiyonları çalışmıyor. Ama bir güncelleme ile düzeltilebilir.
Teşekkürler

• Beğen
@CaN hocam konu dışı bir şey soracağım ben Whatsapp'tan yedek almıştım fakat herhangi bir şifre oluşturmadım. Şimdi yedek yüklerken şifre istiyor ve hiçbir şekilde çözemedim yedekleme dosyam google driveda görünüyor. Ayrıca /Andorid klasörününde yedeğini almıştım nasıl yapabilirim bir yolu var mı ?

• Beğen
Etiketler
noble 4.2 rom noble rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung note 9 android 14 rom samsung s9 serisi android 14 rom
Üst Alt