Rom Noble 4.2 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 3,082
Merhabalar, NOTE9 kullanıyorum mevcut sürümüm android 10, Galaxy Watch 7 aldım fakat android 10'nu desteklemiyormuş, 11 ve üstü destekliyor saat. Bu yöntemle yükseltsem ne tür kayıplar yaşarım. Samsungun uygulamaları bazında stabil bir şekilde telefon ve saat çalışır mı ? Riskleri nelerdir yardımcı olabilir misiniz lütfen.
Android Sürüm Yükseltmesi Olacağı için saati kullanıyor olacaksınız.
- Rom yüklerken temiz kurulum yapacaksınız, bu yüzden cihaz hafızasındaki hersey silinecek.
- Bu işlerde hep risk vardır. Düzgün ce yaparsanız sorun olmaz.
- Ben çok uzun zamandır Note 9 cihazımda Noble Rom kullanıyorum ve memnunum.

Android Sürüm Yükseltmesi Olacağı için saati kullanıyor olacaksınız.
- Rom yüklerken temiz kurulum yapacaksınız, bu yüzden cihaz hafızasındaki hersey silinecek.
- Bu işlerde hep risk vardır. Düzgün ce yaparsanız sorun olmaz.
- Ben çok uzun zamandır Note 9 cihazımda Noble Rom kullanıyorum ve memnunum.

Ne tür kayıplar yaşarım derken veri anlamında sormadım hocam yani orjinal rom da olup custom rom da olmayan özellikle Samsung uygulamaları tarafında ve en önemlisi telefon ve saat stabil bir şekilde çalışacak mı tek amacım saati kullanabilmek için bu işlemi yapacam yoksa şuan için telefondan memnunum.

En kararlı stabil çalışan ve telefonu yormayan versiyon ve kernel hangisi hocam.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Ne tür kayıplar yaşarım derken veri anlamında sormadım hocam yani orjinal rom da olup custom rom da olmayan özellikle Samsung uygulamaları tarafında ve en önemlisi telefon ve saat stabil bir şekilde çalışacak mı tek amacım saati kullanabilmek için bu işlemi yapacam yoksa şuan için telefondan memnunum.

En kararlı stabil çalışan ve telefonu yormayan versiyon ve kernel hangisi hocam.
Kernel kullanmıyorum şuan romun kendi kerneli ile kullanıyorum. Bahsettiğiniz Saatten olmadığı için elimde bunu deneme şansım yok malesef hocam.
Yorumlarda kullanıcı deneyimleri mevcut hocam. Ben stabilize durumundan memnunum.
Samsung Pass Çalışmıyor onun dışında diğer uygulamalar çalışıyor.

Kernel kullanmıyorum şuan romun kendi kerneli ile kullanıyorum. Bahsettiğiniz Saatten olmadığı için elimde bunu deneme şansım yok malesef hocam.
Yorumlarda kullanıcı deneyimleri mevcut hocam. Ben stabilize durumundan memnunum.
Samsung Pass Çalışmıyor onun dışında diğer uygulamalar çalışıyor.
Samsung pass'ı saat için gözardı edebilirim. Samsung Health çalışıyor mu hocam siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz şuan ?

• Beğen
Samsung pass'ı saat için gözardı edebilirim. Samsung Health çalışıyor mu hocam siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz şuan ?
Health çalışıyor bunun için magisk den bir modül yüklüyoruz ve sorunsuz çalışıyor çünkü bende kullanıyorum hocam.

Hocam bu kadar soru sorana kadar çoktan rom yüklerdiniz ve denerdiniz.
Hocam geri dönüşte de uygulamalar çalışmıyor diyorlar şimdi bu saat için uygun olan uygulamalar çalışmıyorsa diğer uygulamalardan da olmuş olacam o yüzden ince eleyip sık dokuyorum. Hangi versiyonu yüklememi önerirsiniz .

• Beğen
Hocam geri dönüşte de uygulamalar çalışmıyor diyorlar şimdi bu saat için uygun olan uygulamalar çalışmıyorsa diğer uygulamalardan da olmuş olacam o yüzden ince eleyip sık dokuyorum. Hangi versiyonu yüklememi önerirsiniz .
Öyle birsey yok hocam. Custom Rom komple temizlenip Orjinal Stok Roma dönüş yapabilirsiniz. YouTube da videosu vs var.
Ben şuan Noble 4.2 kullanıyorum.

Öyle birsey yok hocam. Custom Rom komple temizlenip Orjinal Stok Roma dönüş yapabilirsiniz. YouTube da videosu vs var.
Ben şuan Noble 4.2 kullanıyorum.
Hocam yapan bir arkadaş stock roma geri döndükten sonrada çalışmadığını söyledi de ama sanırım o root yaptığı için çalışmamış. Root yapmadan da yapılabilir değil mi ?

• Beğen
Etiketler
noble 4.2 rom noble rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung note 9 android 14 rom samsung s9 serisi android 14 rom
Üst Alt