Rom Noble 4.2 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Rom

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 2,946
4.05, 4.1, 4.1.1, 4.2 sanırım hepsini deneyimledim. 4.1 in şarjı berbattı, şarja takınca bile şarjım azalıyordu. 4.2 sürümünde hava durumu widget ı üstteki şarj saat olan bar küçücük geldi, letgo uygulaması ısrarla açılmadı, başlangıçta açılış logosu ekrana sığmayacak şekilde büyüktü, sanki portlandığı cihaz buna büyük gelmiş gibiydi. Benim için şarj ve uygulamalardaki sorunsuzluk açısından en iyisi 4.1.1., rahatsuz edici hiçbi sorun yaşamadım

Not: 26.06.2024 tarihinde 4.2 sürümünü patchleyerek yeniden çıkarmışlar. Benim aldığım hatalar ilk sürümüyle alakalıydı. Şimdi 26.06.2024 tarihli 4.2 kullanıyorum. Hava durumu widget i yine ufacık görünüyor ama onun harici stabil diyebilirim.
Selamlar ''4.2 sürümünde hava durumu widget ı üstteki şarj saat olan bar küçücük geldi'' aynı durum bendede mevcut son sürümü indirmeme rağmen.acaba bir çözümü var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: CaN
Merhaba arkadaşlar v4.1.1 sürümünde şarjım çok hızlı bitiyordu. şu an v4.0.5 sürümünü kullanıyorum şarj ve genel performansından memnunum fakat bu yeni sürüme geçmeyi düşünüyorum. v4.2 sürümünü kurup kullananlar pil ve genel performansından bahsedebilir mi?

• Beğen
Tepkiler: CaN
Etiketler
noble 4.2 rom noble rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung note 9 android 14 rom samsung s9 serisi android 14 rom
Üst Alt