Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 3,544

CaN

admin
Tepkime
4,765
Tepkime
4
Diğer konudaki 4.0 olanı kurdum kamera ve basınca duyarlı home buton çalışmadı bide bunu deniycem sonucu yazarım boşu boşuna knox sayacını da artırdık stock rom kurdum healt samsung pass falan hiçbiri güvenlik nedeni ile çalışmaz konuma gelmiş keşke başta bulaşmasaydım neyse hayırlısı deneyelim bakalım bide bu sürüm 4.0 olandan daha yeni demi

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,765
Diğer konudaki 4.0 olanı kurdum kamera ve basınca duyarlı home buton çalışmadı bide bunu deniycem sonucu yazarım boşu boşuna knox sayacını da artırdık stock rom kurdum healt samsung pass falan hiçbiri güvenlik nedeni ile çalışmaz konuma gelmiş keşke başta bulaşmasaydım neyse hayırlısı deneyelim bakalım bide bu sürüm 4.0 olandan daha yeni demi
Knox sayacı saysa da bi önemi yoktur diye düşünüyorum cihazın garantisi zaten bitmiş tir hocam. Deneyin bakalım. Hatalı yerler listesini konuda paylaştım zaten.

Tepkime
4
4.0 Kaldırdım bu romu kurdum ve herşey düzeldi kamera açılmıyordu bunda açılıyor home tuşu basmıyordu bunda basıyor sadece yüz tanıma çalışmıyor oda hiç sıkıntı değil kullanmıyorum zaten kuracak arkadaşlara tavsiyemdir eğer s9+plus için kuracaksanız 4.0.5 olan versiyonu kurun diğerinde kamera falan çalışmadı bende ama bunda hiçbir sorun yok hızıda gayet tatmin edici şarj süresi falan iyi teşekkürler CAN inşallah ilerde android 15 i de görürüz bu gidişle telefon değiştirmekten vazgeçtim SAMSUNGUN yapamadığını yapmış adamlar helal olsun.:D(y)Hee bu arada önce twrp son sürümü kurun internette var starlte2 olanı sonra install menüsünden twrp yamalıyı yükleyin ve videodaki işlemleri uygulayın sorunsuz çalışır knox sayacınız atar sorumluluk sizdedir rom güzel ama

Son düzenleme:
  • Seviliyorsun
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,765
@Memox27 Eyvallah hocam.
- Aslında 4.0 NOBLE Sürümünde sizde sıkıntı olan durumlar yok sadece Custom Roma Stok dan geçtiğiniz de yapmanız gereken işlemler temiz kurulum ve yüklemeniz gereken dosyalar, TWRP doğru sürüm ve TWRP panele sıfırlama yapmanız gerek.
- TWRP Sürümleri Zaten Forum Sitemizde var hocam.
- Garanti süresi bitmiş cihazda knox sayacinin hiç bir önemi yok. Zaten Knox sayacinida silebiliyorlar...

》 Güle güle kullanı 😊

CaN

admin
Tepkime
4,765
Etiketler
noble 4.0.5 rom noble android 14 rom noble rom samsung galaxy note 9 android 14 rom
Üst Alt