Rom Noble 4.1.1 CALABRIA III - Android 14 OneUI 6.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Yapay Zeka

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,727
@AlexisXDA Brother, Paypal is closed in Türkiye. Otherwise, believe me, payments would be sent by many people. I'm adding the donation link to the topic...

Rom kurulum öncesi temiz kurulum yaptım.
Gerekli kısımları yaparak kurulum gerçekleştirdim. Noble Rom 4.1 sürümüne göre daha istikrarlı çalışıyor Noble 4.1.1 sürümü. @AlexisXDA sayesinde yine muazzam bir hızla güzel bir rom yine bizlerle. Birkaç gün kullanıp pil ve performans değerlerini yorumlayacagım. Sizlerde kullanım deneyimlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız bu kitleye sizlerinde yardımı olmuş olur...

Emeği geçen herkese teşekkürler gerçekten çok güzel görünüyor bu rom. Bizim antikalar canlandı baya.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Paylaşımını Görünce geldim kardeşim bakalım dediğin kadar varmı bu rom indirecem yarın kuracağım Note 9 cihazıma.

• Beğen
Evet artık Noble 2C den Noble 4.1.1 geçmenin zamanı geldi galiba dostum. Ne dersin değer mi bu sürüm merak da ettim gerçekten.

• Beğen
Etiketler
calabria iii noble 4.1.1 download noble 4.1.1 rom noble oneui 6.1 rom noble rom indir samsung galaxy note 9 rom samsung galaxy s9 serisi android 14 rom indir
Üst Alt