Rom Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Rom | Android 14 OneUi 6.1 - VulCan Rom Versiyon 2.0

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 1,739
Rica ederim deneyip bilgi verirseniz çok sevinirim. Yakın zamanda Vulcan 2.1 sürümü çıkacak ondada hata düzelmesi ve batarya güncellemesi olacak.
Tabiki de akşam bilgi vereceğim sadece aklıma takılan ufak bir problem var onun da resmini paylaşıyorum size Sizce normal mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240827_174705_Kaspersky.jpg
    Screenshot_20240827_174705_Kaspersky.jpg
    43.2 KB · Görüntüleme: 3
  • Beğen
Tepkiler: CaN
Tabiki de akşam bilgi vereceğim sadece aklıma takılan ufak bir problem var onun da resmini paylaşıyorum size Sizce normal mi
Cihazınızda Virüs Uygulaması Kullanmanızı Tavsiye etmiyorum. Hem Cihazınızın aşırı yavaşlatır hem internet hem cihaz genel olarak yavaşlar.
Bu tip uygulamalarıda Virüs olarak görmesi normal çünkü kollarıyla oynanmış uygulamalardır.

Cihazınızda Virüs Uygulaması Kullanmanızı Tavsiye etmiyorum. Hem Cihazınızın aşırı yavaşlatır hem internet hem cihaz genel olarak yavaşlar.
Bu tip uygulamalarıda Virüs olarak görmesi normal çünkü kollarıyla oynanmış uygulamalardır.
Anladım hocam Sonuçta Root uygulaması da oynanmış bir uygulama veya mantıken hepsi oynanmış uygulamalar ama sadece bu uygulama için virüs hatası verdiği için sordum Bu benim diğer Cihazım bunda mecbur kullanıyorum söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim

• Beğen
Bir de müsait olduğunuz zaman hangi twrp'yi kullandınız odin uzerinden onun da linkini verebilir misiniz?

• Beğen
Bir de müsait olduğunuz zaman hangi twrp'yi kullandınız odin uzerinden onun da linkini verebilir misiniz?
Bu konunun eklerinde bütün dosyalar var hocam.

Etiketler
n980f rom indir n981b rom indir n985f rom indir n986b rom indir samsung galaxy note 20 android 14 rom samsung galaxy note 20 ultra oneui 6.1 rom indir vulcan v2.0 rom indir
Üst Alt